F İ K İ R A L

Web Sitesi SEO Analizi

Dijital danışmanlarımzı tarafından, web sitesinin arama motorlarındaki durumunun, yapılması gerekenlerin, fayda ve zararların neler olduğunu anlatan raporun hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

Web Sitesi SEO Analizi

Web Sitesi SEO Analizi

Web sitesinin SEO kapsamında teknik detaylarının analiz edilmesi Web sitesinin arama motorlarındaki teknik sıralaması ve konumu Web sitesi içerisinde kullanılan içeriklerin ve teknik yapının kontrol edilerek varsa eğer önerilerde bulunulması Müşteri deneyimi noktasında fayda yaratmak için, gerekli analizlerin yapılması ve önerilerde bulunulması Fayda sağlamayan içeriklerin tespit edilmesi ve olması gereken teknik noktaların paylaşılması Site içi ve site dışı bağlantıların raporlanması Web sitesi içerisinde kullanılan görsellerin analiz edilmesi ve varsa eğer önerilerde bulunulması

-SEO raporunun hazırlanması için müşteriden altyapı ve yönetim panelleri şifreleri istenmemektedir. -Bu hizmet, web sitesinin hangi durumda olduğunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmaktadır. Rapora ek olarak sunulan yapılması gerekenler ve tavsiye niteliğindeki maddeler istenirse tarafımızca ayrıca ücretlendirilerek yapılmaktadır.