F İ K İ R A L

Fikiral.net Danışmanları

Burada seni en iyi anlayıp en iyi dinleyen danışmanların bulunuyor.

Kişisel Gelişim Uzmanı

Canses Özel

1992 yılında İzmir'de doğdu.

Üniversite eğitimini, Celal Bayar Üniversitesi İşletme bölümünde 2017 yılında tamamlandı.

Orta Doğu ve Avrupa bölgesine zirai ilaçlar üzerine çalışan Agrobest şirketinde 1 aylık insan kaynakları stajyerliğini başarıyla tamamladıktan sonra, çalışmaya devam etmek istemeyerek, Genel Müdürlerinin referansıyla inşaat, yapı malzemeleri ve bir süre enerji üzerine hizmet veren Ater Grup şirketinde kurumsal iletişim asistanı olarak görev almıştır.

Çalıştığı süre zarfında sunuculuğunu üstlendiği, güneş enerjisinin faydasını vurgulamak amacıyla İzmir’de büyük bir etkinliğe imza atmıştır.

Şirkete genel müdür alınması ile beraber okuduğu bölümün de katkısı ile İnsan Kaynakları Uzmanı olarak terfi etmiş ve şirketin; işe alım, seçme ve yerleştirme, özlük dosyaları, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, oryantasyon, 180 derece performans değerlendirme üzerine tüm süreçlerini sıfırdan yenilikçi ve çalışanı koruyan bakış açısıyla sistemi kurarak, tüm bu süreçlerin araştırılması ve yürütülmesini gerçekleştirmiştir.

Eğitiminin bitmesine yakın zamanlarda kendisini tanımak amacıyla stant tanıtımı, düğün fotoğrafçılığı, call center alanlarında çalışmış ve kendisini daha iyi ifade edebilmek adına çalışırken çeşitli kulüpler ve derneklerde görev alarak gelişimine katkı sağlamıştır.

Ahmet Şerif İzgören’in kurucusu olduğu İzgören Akademi'nin Liderlik Kampı'na başvuru sonucu seçilmiş, 5 günlük kampta İzgören Akademi kendini tanıma, etkili sunum teknikleri, kendini tanıma ve koçluk becerileri, zaman yönetimi üzerine 30 saatlik eğitim almıştır.

AIESEC, TEDX, Zumbara, Mektup Kardeşliği gibi projelerde gönüllülük, editörlük ve liderlik alanlarında görev almıştır.

Habitat Derneği'nde "Paramı Yönetebiliyorum" adlı Finansal Okuryazarlık eğitmenliği yapmıştır.

Şu anda Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği'nde Ulusal Direktörlük görevini başarıyla yerine getirmektedir.

Girişimci olmaya, okuldan mezun olduktan sonra karar vermiş ve 1 sene freelance bisiklet eğitimi verdikten sonra kurumsallaşmak için PEDALANKA adlı markasını kurmuştur.

Ayrıca; Türkiye Bisiklet Federasyonu onaylı Bisiklet Antrenörüdür.

Kurumlara ve şirketlere, trafikte güvenli sürüş eğitimleri, temel bisiklet eğitimleri, Pedalanka Akademi eğitimleri, bisiklet turizmi faaliyetleri ve sanal gerçeklik ile bisiklet sürüş etkinlikleri ile ilgili faaliyetlerde bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Danışmanımızın Uzman Olduğu Konular

Hizmet Paketlerimiz

Danışmanımızın Verebileceği Hizmet Paketleri